У The Classic Cut Barbershop ми пишаємося тим, що пропонуємо широкий спектр послуг, які відповідають потребам сучасного чоловіка у догляді, зберігаючи заповітні традиції класичного перукарства.
Огляд послуг
Від точних стрижок до розкішного гоління – відкрийте для себе послуги, розроблені для того, щоб покращити ваші враження від догляду.

від 1000 грн.
Класичні стрижки
Створені відповідно до вашого індивідуального стилю та вподобань, наші стрижки поєднують класичні техніки та сучасні тренди, гарантуючи, що ви будете виглядати та відчувати себе якнайкраще.

від 800 грн.
Стрижка бороди
Від акуратного підстригання до повної зміни форми, наші перукарі є експертами в мистецтві доглядання бороди, гарантуючи, що ваше волосся на обличчі буде таким же стильним, як і доглянутим.

від 800 грн.
Класичне гоління
Відчуйте насолоду від традиційного гоління гарячим рушником, доповненого кремами та лосьйонами для гоління преміум-класу, для гладкого та освіжаючого покриття.
Догляд за волоссям
Живіть і відновлюйте своє волосся за допомогою нашої серії процедур, розроблених для збереження шкіри голови здоровою, а волосся — живими.
Догляд за обличчям
Отримайте неперевершені перукарські послуги з доглядом за обличчям, які омолоджують вашу шкіру, залишаючи відчуття бадьорості та бадьорості.
Рекомендації щодо продукту
Виходячи з типу вашого волосся та шкіри, ми запропонуємо найкращі продукти з нашого асортименту преміум-класу

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про наші послуги або записатися на наступну зустріч, ми запрошуємо вас зв’язатися з нами. Наша команда прагне забезпечити неперевершений догляд, адаптований до вашого унікального стилю.

Наші контакти
© 2024 The Classic Cut Barbershop. All rights reserved.